Hoge hoge snelheid, - kwaliteit, de Beste Dienst

Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

ftth distributiedoos

Certificaat
China Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd certificaten
China Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Zeer ervaren fabrikant!!

—— Andreas Sandvik

Een betrouwbare, Vertrouwde op en Ervaren Fabrikant u kan tellen

—— Kristober Gomez

Zij gaven volledige oplossingen van Telecommunicatie.

—— ilker Erimez

Uw die AMPÈREtyco picabond schakelaars voor uitstekende de telecommunicatie de werken worden gebruikt van Iran, onze cliënt is zeer tevreden met de kwaliteit.

—— احمد عبدالله

Ik ben online Chatten Nu

ftth distributiedoos

(25)
China Huaweitype van de de Distributiedoos van Ftth Dutje 10 van Caja Waterdicht fabriek

Huaweitype van de de Distributiedoos van Ftth Dutje 10 van Caja Waterdicht

Anshihuawei Type Waterdicht DUTJE 10 van Caja de Distributiedoos van de Vezels Optische Vezel Productomschrijving Eigenschappen * Minigrootte, lichtgewicht, totale enclosedwith6pcs schroeven op grondplaat;* ... Lees meer
2021-11-11 14:15:37
China Doos van de de Vezel de Optische Beëindiging van Mini Sc Ptlc Odva Armoured Ftth fabriek

Doos van de de Vezel de Optische Beëindiging van Mini Sc Ptlc Odva Armoured Ftth

Vezel Optisch ODLC/ODC/Fullax/ODVA/Mini Sc Van de de Doosvezel van /Waterproof de Multifunctionele Optische Einddoos Productomschrijving FTTX-de Bijlage is een nieuwe economische vezel verdeelde oplossing voor ... Lees meer
2021-10-11 16:40:00
China De minidoos van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc PTLC ODVA Gepantserde Ftth fabriek

De minidoos van de de Vezel Optische Beëindiging van Sc PTLC ODVA Gepantserde Ftth

Van de de Optische Vezeldistributie van ANSHI Doos van de Doos de Minisc PTLC ODVA Fiberhub FTTX-de Bijlage is een nieuwe economische vezel verdeelde oplossing voor openluchtgebruik. vergelijk traditionele ... Lees meer
2021-09-03 14:53:48
China 3 de Beëindigingsdoos van havensrj45 Sc FTTH fabriek

3 de Beëindigingsdoos van havensrj45 Sc FTTH

ANSHI 3 het Gezichtsplaat RJ45 van de Havensvezel en de Beëindigingsdoos van Sc FTTH - Aanpassing van 4 SC/LC/FC-adapters - Gemakkelijke installatie - Geschikt voor van Sc het Simplex en van LC Duplex en FC... Lees meer
2020-07-29 15:22:04
China Van de de Vezel zet de Optische Beëindiging van Sc/Upc de Doosoppervlakte Witte Kleur van Doos de Binnen 4 Kern op fabriek

Van de de Vezel zet de Optische Beëindiging van Sc/Upc de Doosoppervlakte Witte Kleur van Doos de Binnen 4 Kern op

Binnen/Openlucht Optische de Beëindigingsdoos van de 4 Kernsc/upc Vezel met vlecht FTTH 4 doos van de de Doosbeëindiging van de kernenvezel de Optische Eind is geschikt om vezelkabel en vlecht te verbinden, en ... Lees meer
2020-03-19 11:30:43
China 1 van de de Distributiedoos van de haven de Enige Vezel FTTH Doos van de de Contactdoos Binnen Vezeloptische Beëindiging fabriek

1 van de de Distributiedoos van de haven de Enige Vezel FTTH Doos van de de Contactdoos Binnen Vezeloptische Beëindiging

1 Doos van de de Contactdoos Binnen Vezeloptische Beëindiging van de haven de Enige Vezel FTTH 1. Een gebruikerseindproduct om optische vezel aan Desktopoplossing te realiseren. 2. Het kan op huis of werkplaats ... Lees meer
2020-02-27 16:21:37
China Enige APC van de de Doos Optische Koppeling 1x2 LC van de Wijzeftth Distributie PLC Splitser FBT fabriek

Enige APC van de de Doos Optische Koppeling 1x2 LC van de Wijzeftth Distributie PLC Splitser FBT

Enige de Vezel Optische LC APC van de Wijze Optische Koppeling 1x2 PLC Splitser FBT Optische Kenmerken Categorie Specificatie Opmerkingen Testgolflengte NM 1310&1490&1550 Toevoegingsverlies (sluit schakelaarver... Lees meer
2020-02-18 16:41:40
China FC/UPC Doos 8 Manier 1310nm van de Schakelaarftth Distributie/1490nm-Golflengte fabriek

FC/UPC Doos 8 Manier 1310nm van de Schakelaarftth Distributie/1490nm-Golflengte

Enige de Vezel Optische FC UPC PLC van de Wijze Optische Koppeling 1x2 Splitser FBT Optische Kenmerken Categorie Specificatie Opmerkingen Testgolflengte NM 1310&1490&1550 Toevoegingsverlies (sluit schakelaarver... Lees meer
2020-02-18 16:41:40
China Hoge de Doosplc van de Betrouwbaarheidsftth Distributie Splitser voor Passief Optisch Netwerk fabriek

Hoge de Doosplc van de Betrouwbaarheidsftth Distributie Splitser voor Passief Optisch Netwerk

Enige PLC van de Vezel Optische Sc UPC van de Wijze Optische Koppeling 1x2 Splitser FBT PLC de splitser is gebaseerd op een kwartssubstraat geïntegreerde golfgeleider het optische apparaat van de machtsdistribu... Lees meer
2020-02-18 16:41:40
China De kleine de Vezel Optische Eindvakje van Volumeftth Schakelaar van Sc/APC met ISO9001 fabriek

De kleine de Vezel Optische Eindvakje van Volumeftth Schakelaar van Sc/APC met ISO9001

Enige APC van de Vezel Optische Sc van de Wijze Optische Koppeling 1x2 PLC Splitser FBT PLC de splitser is gebaseerd op een kwartssubstraat geïntegreerde golfgeleider het optische apparaat van de machtsdistribu... Lees meer
2020-02-18 16:41:40
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|