Hoge hoge snelheid, - kwaliteit, de Beste Dienst

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenglasvezel Accessoires

Van de Vezel Optische Toebehoren van Ftthsc/Apc van de de Schakelaar Enige Wijze Snelle de Vezeladapter

Van de Vezel Optische Toebehoren van Ftthsc/Apc van de de Schakelaar Enige Wijze Snelle de Vezeladapter

    • Ftth Sc / Apc Fiber Optic Accessories Quick Connector Single Mode Fiber Adapter
    • Ftth Sc / Apc Fiber Optic Accessories Quick Connector Single Mode Fiber Adapter
    • Ftth Sc / Apc Fiber Optic Accessories Quick Connector Single Mode Fiber Adapter
  • Ftth Sc / Apc Fiber Optic Accessories Quick Connector Single Mode Fiber Adapter

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: ANSHI
    Certificering: ROHS, ISO9001
    Modelnummer: Zoals-odf-kjt-SC/APC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: Verhandelbaar
    Prijs: Negotiable
    Levering vermogen: 500,000PCS/week
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: Snelle Schakelaar Het werk Golflengte: Het werk Golflengte
    Herhaalbaarheid: Herhaalbaarheid Type: SC/APC
    -modus: Singlemode of Multimode Toepassing: FTTH Systeem

    Van Sc/APC van FTTH van de de Optische Vezel Snelle Schakelaar Enige de Wijze Snelle Schakelaar

     

     

    Productkenmerken

    Levering pre-ingebedde de vezel optische snelle schakelaar van FTTH SC/APC

    Eigenschappen:

    1. FTTH-bruikbaar project

    2. Installable gebied -

    3. Tussenvoegselverlies minder dan 0.15dB

    4. Het de holtewerk van de metaalv-vorm goed in hoge en lage temperatuur

    5. Installatieminuten minder dan 1

    6. Betrouwbare en superieure optische prestaties

    7. Voldoet de kabel Trektest aan Telcordia-gr.-326-COR

     

    Toepassing:

    1. Distributiekaders

    2. Onderhoud of noodsituatierestauratie van vezelnetwerken

    3. Flardpanelen

    4. FTTH-Afzet

    5. Gebiedswoord

     

    PUNT Technische Parameters
    Toepasselijk voor

    Dalingskabel/Binnenkabel

    0.9mm Strakke Buffervezel, 2.0mm, 3.0mm Dalingskabel

    Optische vezeldiameter

    SM (9/125), MM. (50/125, 62.5/125)

    125μm (657A & 657B)

    Strakke bufferdiameter 250μm
    Vezelwijze Enige wijze
    Verrichtingstijd Ongeveer 100s (geen gesneden vezel)
    Tussenvoegselverlies ≤ 0.3dB (1310nm & 1550nm)
    Terugkeerverlies > 50db (PC), > 55db (UPC), > 65db (APC)
    Het vastmaken sterkte van naakte vezel >5 N
    Het vastmaken sterkte van naakte vezelhouder >10 N
    Treksterkte >50 N
    Het gebruiken van temperatuur -40~+75°C
    Online treksterkte (20 N) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
    Mechanische duurzaamheid (500 keer) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
    Afnametest (afnamehoogte 4m, eens per richting, totaal 3 keer) IL ≤ 0.

     

    Beeld

     

    Van de Vezel Optische Toebehoren van Ftthsc/Apc van de de Schakelaar Enige Wijze Snelle de Vezeladapter

    Van de Vezel Optische Toebehoren van Ftthsc/Apc van de de Schakelaar Enige Wijze Snelle de Vezeladapter

     
     

    Contactgegevens
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Contactpersoon: lulu

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)