Hoge hoge snelheid, - kwaliteit, de Beste Dienst

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

glasvezel patchkabel

Certificaat
Van goede kwaliteit ftth distributiedoos voor verkoop
Van goede kwaliteit ftth distributiedoos voor verkoop
Klantenoverzichten
Zeer ervaren fabrikant!!

—— Andreas Sandvik

Een betrouwbare, Vertrouwde op en Ervaren Fabrikant u kan tellen

—— Kristober Gomez

Zij gaven volledige oplossingen van Telecommunicatie.

—— ilker Erimez

Uw die AMPÈREtyco picabond schakelaars voor uitstekende de telecommunicatie de werken worden gebruikt van Iran, onze cliënt is zeer tevreden met de kwaliteit.

—— احمد عبدالله

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel patchkabel

(17)
China 2 meters van het Optische Vezelflard het Koord, de Duplexkabel G652D van het Vezel Optische Flard fabriek

2 meters van het Optische Vezelflard het Koord, de Duplexkabel G652D van het Vezel Optische Flard

Van het de vezel optische flard van LC/UPC-LC/UPC 2.00m 2 Meters het Duplex singlemode G652D koord Snelle Details: Plaats van Oorsprong: CN, Zhejiang-Provincie Merknaam: ANSHI Modelaantal: Lc/upc-LCUPC ... Read More
2018-07-16 10:44:14
China 2.00m van het de Vezelflard van de 1 Meter Simplex Enig Wijze de Kabelssc/UPC - Sc/APC fabriek

2.00m van het de Vezelflard van de 1 Meter Simplex Enig Wijze de Kabelssc/UPC - Sc/APC

2.00m van het de Vezelflard van de 1 Meter Simplex Enig Wijze de Kabelssc/UPC - Sc/APC Snelle Details: Plaats van Oorsprong: CN, Zhejiang Merknaam: ANSHI Modelaantal: SC/UPC-SC/APC certificatie: ISO9001 ROHS ... Read More
2018-07-16 10:43:24
China Sc/APC - Sc/APC 3m SM SX 2,0 3.0mm van het de Optische Vezelflard van de Flardkabel het Koord LSZH fabriek

Sc/APC - Sc/APC 3m SM SX 2,0 3.0mm van het de Optische Vezelflard van de Flardkabel het Koord LSZH

Sc-SC/APC CATV 3m SM Sx 2,0 3.0mm van het het Flardkoord van de Flardkabel de vezel optische LSZH model SC/APC-SC/APC Het koppelen cycli >1000 lengte 3M Werkende temperatuur -40℃-85℃ Toevoegingsverlies ≤0.3dB ... Read More
2018-05-10 10:22:42
China 12 van de Verbindingsdraadkabels van de kernenvezel Optisch Sc/UPC de Optische Vlecht van de 1,5 Metervezel fabriek

12 van de Verbindingsdraadkabels van de kernenvezel Optisch Sc/UPC de Optische Vlecht van de 1,5 Metervezel

12 kernen/vezels kan de de Vezel Optische Vlecht SC/UPC van de multi-Vezelvlecht 1,5 Metervlecht, worden aangepast Specificaties Vezel Optische Vlecht 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, ONDERDOMPELING, E2000 2.0... Read More
2018-01-30 14:08:01
China OM3, Blauwe, Enige Wijze SM, Simplex, van de de Schakelaarvezel van SX LC/PC-LC/PC het Flardkoord fabriek

OM3, Blauwe, Enige Wijze SM, Simplex, van de de Schakelaarvezel van SX LC/PC-LC/PC het Flardkoord

OM3, Blauwe, Enige wijze SM, Simplex, van de de schakelaarvezel van SX LC/PC-LC/PC het Flardkoord Specificaties Vezel Optische Vlecht 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, ONDERDOMPELING, E2000 2.0.9mm/2.0mm/3.0mm 3... Read More
2018-01-30 14:07:35
China 12 van het het Flardkoord van de kernen Optische Vezel Sc/APC de Optische Vlecht van de 1,5 Metervezel fabriek

12 van het het Flardkoord van de kernen Optische Vezel Sc/APC de Optische Vlecht van de 1,5 Metervezel

12 van het het Flardkoord van de kernen Optische Vezel Sc/APC de Optische Vlecht van de 1,5 Metervezel Specificaties Vezel Optische Vlecht 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, ONDERDOMPELING, E2000 2.0.9mm/2.0mm/3... Read More
2018-01-30 14:07:20
China Geel Koord 2.00mm Sc/UPC - FC/UPC 2,0 Meter 2.00mm van het Optische Vezelflard Vezel Optische Vlecht fabriek

Geel Koord 2.00mm Sc/UPC - FC/UPC 2,0 Meter 2.00mm van het Optische Vezelflard Vezel Optische Vlecht

12 kernen/vezels kan de de Vezel Optische Vlecht SC/UPC van de multi-Vezelvlecht 1,5 Metervlecht, worden aangepast Specificaties Vezel Optische Vlecht 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, ONDERDOMPELING, E2000 2.0... Read More
2018-01-30 14:07:15
China MTRJ - Duplex Multimode Vezel Optische Kabel 0.3dB 3.0mm van Sc voor de Aanleg van kabelnetten van Systeem fabriek

MTRJ - Duplex Multimode Vezel Optische Kabel 0.3dB 3.0mm van Sc voor de Aanleg van kabelnetten van Systeem

Van het Koord mtrj-Sc van het vezel Optische Flard Duplex de Vezelverbindingsdraad 3.0mm multimode kabel Eigenschappen Iec61754-7 volgzaam; Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN Balanssluitentype De metalen kappen ... Read More
2018-01-29 18:28:09
China FC/UPC LC/UPC Multimode Duplexvezel Optische Kabel 3.0mm voor QSFP-Apparaten fabriek

FC/UPC LC/UPC Multimode Duplexvezel Optische Kabel 3.0mm voor QSFP-Apparaten

Van de het Koordfc/upc LC/UPC Duplexvezel van het vezel Optische Flard Verbindingsdraad 3.0mm multimode kabel Eigenschappen Iec61754-7 volgzaam; Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN Balanssluitentype De metalen ... Read More
2018-01-29 18:28:09
China 12 van het het Flardkoord van de kernen Optische Vezel Sc/UPC de Optische Vlecht van de 1,5 Metervezel fabriek

12 van het het Flardkoord van de kernen Optische Vezel Sc/UPC de Optische Vlecht van de 1,5 Metervezel

12 kernen/vezels kan de de Vezel Optische Vlecht SC/UPC van de multi-Vezelvlecht 1,5 Metervlecht, worden aangepast Specificaties Vezel Optische Vlecht 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, ONDERDOMPELING, E2000 2.0... Read More
2018-01-29 18:28:09
Page 1 of 2|< 1 2 >|