Hoge hoge snelheid, - kwaliteit, de Beste Dienst

Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

glasvezel patchkabel

Certificaat
China Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd certificaten
China Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd certificaten
Klantenoverzichten
Zeer ervaren fabrikant!!

—— Andreas Sandvik

Een betrouwbare, Vertrouwde op en Ervaren Fabrikant u kan tellen

—— Kristober Gomez

Zij gaven volledige oplossingen van Telecommunicatie.

—— ilker Erimez

Uw die AMPÈREtyco picabond schakelaars voor uitstekende de telecommunicatie de werken worden gebruikt van Iran, onze cliënt is zeer tevreden met de kwaliteit.

—— احمد عبدالله

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel patchkabel

(24)
China Multimode van het de Optische Vezelflard van MPO OM3 van het Koordmpo de Schakelaarfanout 12 Kern fabriek

Multimode van het de Optische Vezelflard van MPO OM3 van het Koordmpo de Schakelaarfanout 12 Kern

Fanout 12 van de mposchakelaar Optisch het Flardkoord van de kern multimode MPO OM3 Vezel kabelschakelaar MPO-de vezelkabel is toepasselijk in gegevens en telecommunicatiesystemen. De MPO-schakelaar van de ... Lees meer
2021-10-12 12:55:08
China Fiber Optic Patch Cord SC - SC Connector Singlemode SM Simplex SX Can Customize fabriek

Fiber Optic Patch Cord SC - SC Connector Singlemode SM Simplex SX Can Customize

Fiber Optic Patch Cord SC - SC Connector Singlemode SM Simplex SX Can Customize FEATURES 1.Low insertion loss and back reflection loss 2.Ferrule end surface pre-domed 3.Excellent mechanical endurance 4.Good in ... Lees meer
2021-10-12 12:55:08
China OS1 MPO - LC-Koord 12 van het Schakelaarflard de Kabel Samenpersende Sterkte van de Vezelmpo Boomstam fabriek

OS1 MPO - LC-Koord 12 van het Schakelaarflard de Kabel Samenpersende Sterkte van de Vezelmpo Boomstam

Van het de Schakelaarflard van OS1 mpo-LC Koord 12 de Kabelfan-out MPO van de Vezelmpo Boomstam Kabel MPO-de kabelassemblage is met het wijfje van de 12 kernmpo schakelaar aan wijfje. het kabeltype OS1, wordt ... Lees meer
2021-10-12 12:55:08
China 2 meters van het Optische Vezelflard het Koord, de Duplexkabel G652D van het Vezel Optische Flard fabriek

2 meters van het Optische Vezelflard het Koord, de Duplexkabel G652D van het Vezel Optische Flard

Van het de vezel optische flard van LC/UPC-LC/UPC 2.00m 2 Meters het Duplex singlemode G652D koord Snelle Details: Plaats van Oorsprong: CN, Zhejiang-Provincie Merknaam: ANSHI Modelaantal: Lc/upc-LCUPC ... Lees meer
2021-10-12 12:55:08
China 2.00m van het de Vezelflard van de 1 Meter Simplex Enig Wijze de Kabelssc/UPC - Sc/APC fabriek

2.00m van het de Vezelflard van de 1 Meter Simplex Enig Wijze de Kabelssc/UPC - Sc/APC

2.00m van het de Vezelflard van de 1 Meter Simplex Enig Wijze de Kabelssc/UPC - Sc/APC Snelle Details: Plaats van Oorsprong: CN, Zhejiang Merknaam: ANSHI Modelaantal: SC/UPC-SC/APC certificatie: ISO9001 ROHS ... Lees meer
2021-10-12 12:55:08
China Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc Mpo Ip67 Ftta van Odvalc fabriek

Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc Mpo Ip67 Ftta van Odvalc

Van het de Vezel de Optische Flard van Anshiodva LC Sc MPO van het Koordip67 odva openluchtkabel voor FTTAx Productomschrijving TOEPASSING Multifunctionele OpenluchtVoor verbinding tussen distributiedoos en ... Lees meer
2021-10-11 16:38:33
China Om4 het Compatibele Binnen Openluchtkoord van het de Optische Vezelflard van G652d fabriek

Om4 het Compatibele Binnen Openluchtkoord van het de Optische Vezelflard van G652d

De Schakelaargebied Tactische Yg van Anshi Compatibel Mini Sc /Pdlc/Odva/Odc/Aarc/Fullaxs Allerlei Binnen Openlucht Waterdichte Schakelaars Productomschrijving TOEPASSING Multifunctionele OpenluchtVoor ... Lees meer
2021-09-03 14:51:51
China Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc MPO IP67 FTTA van ODVA LC fabriek

Koord van het de Vezel het Optische Flard van Sc MPO IP67 FTTA van ODVA LC

Van het de Vezel de Optische Flard van Anshiodva LC Sc MPO van het Koordip67 odva openluchtkabel voor FTTAx Productomschrijving TOEPASSING Multifunctionele OpenluchtVoor verbinding tussen distributiedoos en ... Lees meer
2021-09-03 14:49:34
China G652D enig het Flardkoord LC van de Wijze Optische Vezel - het Type 0.3dB van LC UPC Toevoegingsverlies fabriek

G652D enig het Flardkoord LC van de Wijze Optische Vezel - het Type 0.3dB van LC UPC Toevoegingsverlies

G652D enige Wijze LC - het Type van LC UPC het Koordduplex van het Optische Vezelflard Productomschrijving CATV Optische vezelcommunicatiesystemen De transmissie van optische vezelgegevens De toegang van het de ... Lees meer
2019-12-31 15:05:05
China Sc/APC - Sc/APC 3m SM SX 2,0 3.0mm van het de Optische Vezelflard van de Flardkabel het Koord LSZH fabriek

Sc/APC - Sc/APC 3m SM SX 2,0 3.0mm van het de Optische Vezelflard van de Flardkabel het Koord LSZH

Sc-SC/APC CATV 3m SM Sx 2,0 3.0mm van het het Flardkoord van de Flardkabel de vezel optische LSZH model SC/APC-SC/APC Het koppelen cycli >1000 lengte 3M Werkende temperatuur -40℃-85℃ Toevoegingsverlies ≤0.3dB ... Lees meer
2018-05-10 10:22:42
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|