Hoge hoge snelheid, - kwaliteit, de Beste Dienst

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenglasvezel patchkabel

LC - van het de Optische Vezelflard van FC het Koordsimplex/Duplex voor Local area network

LC - van het de Optische Vezelflard van FC het Koordsimplex/Duplex voor Local area network

LC - FC Optical Fiber Patch Cord Simplex / Duplex For Local Area Network

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: ANSHI
Certificering: ISO9001
Modelnummer: Zoals-ODF--LC/FC-S002M

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Prijs: Negotiable
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving
Toevoegingsverlies: 0.3dB verlies terug: 50dB
Type connector: SC/FC/LC/ST/MU/MTRJ Lengte: 1m, 2m, 3m…
Kabeltype: Simplex/Duplex Type vezel: SM/MM.

Lc-FC het koordsm kan „van het vezel optische flard/“ MM. 2M, 3M, worden aangepast
 
Toepassing
 

> Local area network (LAN)
 

> Telecommunicatienetwerk
 

> Testmateriaal
 

> FTTH

 

> Gegevens - verwerkingsnetwerken

Eigenschap

> Voldoe de reeks aan norm van CEI en YD/T1272-.

> PC/UPC/APC drie facultatieve types.

> De hoge terugkeer wijst op verlies en laag toevoegingsverlies.

> Enige facultatieve wijzevezel en multimode vezel.

> Hoge betrouwbaarheid, stabiliteit, herhaalbaarheid en goede uitwisselbaarheid.

> interconnectie tussen flardpaneel en eindapparatuur

> De leiding intermediated en horizontaal corss-verbindt

> Apparatenbeëindiging

 
Prestatiesindex
> Elektrotoevoegingsverlies: PC≤0.3dB, UPC≤0.2dB, APC≤0.2dB, MTRJ≤0.5dB.

> Terugkeerverlies: PC≥45dB, UPC≥50dB, APC≥65dB, MTRJ≥40dB.

> Temperatuurwaaier: ≥1000 tijden

> Frequentie van gebruik: -40℃~+85℃

> Herhaalbaarheid: ≤0.2dB
LC - van het de Optische Vezelflard van FC het Koordsimplex/Duplex voor Local area network

 

Contactgegevens
Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

Contactpersoon: lulu

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)