Hoge hoge snelheid, - kwaliteit, de Beste Dienst

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenglasvezel patchkabel

De enige Optische Kabel van de Wijzevezel, 2M 3M Sc - Sc-Vezelkabel SM/MM. voor Testmateriaal

De enige Optische Kabel van de Wijzevezel, 2M 3M Sc - Sc-Vezelkabel SM/MM. voor Testmateriaal

Single Mode Fiber Optic Cable , 2M 3M SC - SC Fiber Cable SM / MM For Test Equipment

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: ANSHI
Certificering: ISO9001
Modelnummer: Zoals-ODF--SC/SC-S002M

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Prijs: Negotiable
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving
Toevoegingsverlies: 0.3dB verlies terug: ≥50.00dB (PC) ≥65.00dB (APC)
Type connector: SC/FC/LC/ST/MU/MTRJ Lengte: 1m, 2m, 3m…
Kabeltype: Simplex/Duplex Type vezel: SM/MM.
Treksterkte: ≥10KGS Herhaalbaarheid: ≤0.1

Het enige koord van het de vezel optische flard van Wijze Sc-Sc SM/MM. 2M, 3M, kan worden aangepast

 

Toepassingen:

 

• De militaire industrie

• Hoge snelheidstransmissiesystemen

• CATV

• Netwerk van de telecommunicatie het optische transmissie

• Actieve apparatenbeëindiging

• Metro

• Locale area networken (LANs)

• Gegevens - verwerkingsnetwerken

• Testmateriaal

• Gebouwinstallaties

• Breed Gebiedsnetwerken (WANs)

 

Eigenschappen:

• . Metalen kap: uitstekende kwaliteit en hoge intensiteits de ceramische metalen kap van het zirconiumdioxyde

• Diverse kleuren van kabels zijn beschikbaar

• Uitstekende mechanische duurzaamheid

Ecologisch stabiel

• Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

• Goede ruilbaarheid

• Goede Duurzaamheid

• Stabiliteit op hoge temperatuur

• Norm: Telcordia gr.-326-KERN

Beschikbaarheid:

• Simplex/Duplex beschikbaar flardkoord

• Beschikbare Fan-out

• Beschikbare vlecht

• Diverse laars (kabel) rangschikt beschikbaar

 

 

Contactgegevens
Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

Contactpersoon: lulu

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)