Hoge hoge snelheid, - kwaliteit, de Beste Dienst

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenFiber Optic Splice Sluiting

Van de de Lasbijlage FOSC van de 48 Kernvezel Optische Waterdichte Horizontale de Vezel Optische Gezamenlijke Doos

Van de de Lasbijlage FOSC van de 48 Kernvezel Optische Waterdichte Horizontale de Vezel Optische Gezamenlijke Doos

    • 48 Core Fiber Optic Splice Enclosure FOSC Waterproof Horizontal Fiber Optic Joint Box
    • 48 Core Fiber Optic Splice Enclosure FOSC Waterproof Horizontal Fiber Optic Joint Box
  • 48 Core Fiber Optic Splice Enclosure FOSC Waterproof Horizontal Fiber Optic Joint Box

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Zhejiang, China
    Merknaam: ANSHI
    Certificering: SGS, ISO9001
    Modelnummer: Zoals-odf-f2c-FL

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 100
    Prijs: Negotiable
    Levering vermogen: 5000pcs/week
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    naam: de openluchtbijlage van de vezellas Kabelcapaciteit: kern 48
    Materiaal: ABS Type: horizontaal type
    De havens van de kabelingang: 2 binnen & 2 uit Splice lade: maximum 4 PCs

    van de de Lassluiting FOSC van de 48 kernvezel Optische Waterdichte Horizontale de kabel Gezamenlijke Sluiting

     

    Beschrijving:

    Sluiting (FOSC) van de vezel is de Optische Las een lid van koepelreeks. De functie van het product is in de optische transmissie

    de verbinding, om diverse types te verstrekken die van vezel optische kabel door, en de verwante verbindende bescherming, IP veiligheidstarief zijn vertakken zich

    IP68. Dit model heeft vier kleine ronde havens en één grote ronde haven. De verzegelende component wordt gemaakt van gevulcaniseerd

    rubber. De het verzegelen methode keurt schroefdruk goed. Dit model is geschikt voor andere methoden van takverbinding,

    met inbegrip van zich het vertakken van ongesneden kabels. Het zou voor antenne, polemounting, het wallmounting en ondergronds toepassing kunnen worden gebruikt. Dit model is excellentin het verzegelen prestaties, gemakkelijk voor installatie, brede toepassing en is vroegere keus van het materiaal van de vezelverbinding.

     

    Eigenschappen:

    1. Gemaakt van techniekplastiek met met hoge weerstand en anticorrosief.

    2. Geschikt voor muur-steun of pool opzettende toepassing

    3. 1pcs van grote ronde haven voor ongesneden kabel en 4pcs van kleine ronde haven

    4. Geschikt voor moduletype van PLC splitser met Sc-schakelaar of LC-schakelaar, enz.

    5. Geschikt voor Sc of LC verbind of paste aan

    6. Het verzegelen methode: mechanisch verzegelend type

     

    Specificatie:

    Haven 1×2,1×4,1×8,1×16,1×32,1×64, 2×4,2×8,2×16,2×32
    Vezeltype G652D, G657A
    Pakket Staalbuis; ABS doos
    Het Type van inputvezel 900µm Losse buis, 2.0mm, 3.0mm, 250µm Lintvezel, Adapter
    Het Type van outputvezel 900µm Losse buis, 2.0mm, 3.0mm, 250µm Lintvezel, Adapter
    Vlechtlengte 0.52.0m, Adapter, anderen

     

    Schakelaartype

    FC/UPC, FC/APC, SC/UPC, SC/APC, ST/UPC, LC/UPC, LC/APC,

    Niets, anderen

     

    Contactgegevens
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Contactpersoon: lulu

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)