Hoge hoge snelheid, - kwaliteit, de Beste Dienst

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenftth distributiedoos

1 X Sc-4 Cassettetype Vezel het Optische PLC Type van Splitserstoevoeging voor CATV/FTTH

1 X Sc-4 Cassettetype Vezel het Optische PLC Type van Splitserstoevoeging voor CATV/FTTH

    • 1 X 4 SC Cassette Type Fiber Optic PLC Splitter Insertion Type For CATV / FTTH
    • 1 X 4 SC Cassette Type Fiber Optic PLC Splitter Insertion Type For CATV / FTTH
    • 1 X 4 SC Cassette Type Fiber Optic PLC Splitter Insertion Type For CATV / FTTH
    • 1 X 4 SC Cassette Type Fiber Optic PLC Splitter Insertion Type For CATV / FTTH
  • 1 X 4 SC Cassette Type Fiber Optic PLC Splitter Insertion Type For CATV / FTTH

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: ANSHI
    Certificering: ISO9001, SGS
    Modelnummer: Zoals-odf-1X4FLP

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10
    Prijs: Negotiable
    Levertijd: 10000pcs/week
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    naam: 1*4 optische plc splitser Type connector: SC
    kanaalaantal: manier 4 Toevoegingsverlies: ≤0.20
    golflengte: 1310nm/1490nm/1550nm Toepassing: CATV/FTTH/LAN/PON

    FTTH-cassettetype van Sc van de Distributiedoos 1X4 vezel het optische PLC Type van Splitserstoevoeging

     

    Toepassingen

    1.Fiber optische Communicatiesystemen

    2. Optische Vezel CATV

    3. Passief Optisch Netwerk (PON)

    4. Vezel Optische Versterkers

    5. Vezel Optische Toegang Networks/LAN

    6. Controlesystemen

    7. Optische Vezelsensor

     

    Specificaties

    Productnaam optische vezelplc koppeling
    Golflengte 1310/1490/1550nm
    Toevoegingsverlies ≤0.2dB
    Prestaties voor Herhaling ≤0.1dB (1000times)
    Prestaties voor Uitwisseling ≤0.1dB
    Terugkeerverlies ≥60dB
    Optisch Type Corning smf-28TM, 9/125µm
    Werkende Temperatuur

    -25~+70 ℃

     

    1 X Sc-4 Cassettetype Vezel het Optische PLC Type van Splitserstoevoeging voor CATV/FTTH 

    Contactgegevens
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Contactpersoon: lulu

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)