Hoge hoge snelheid, - kwaliteit, de Beste Dienst

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenFiber Optic Splice Sluiting

Van de de Lassluiting IP68 96 van de Domovezel zet de Optische de Kernmuur de Openluchtbijlage van de Vezellas op

Van de de Lassluiting IP68 96 van de Domovezel zet de Optische de Kernmuur de Openluchtbijlage van de Vezellas op

    • Domo Fiber Optic Splice Closure IP68 96 Core Wall Mount Outdoor Fiber Splice Enclosure
    • Domo Fiber Optic Splice Closure IP68 96 Core Wall Mount Outdoor Fiber Splice Enclosure
    • Domo Fiber Optic Splice Closure IP68 96 Core Wall Mount Outdoor Fiber Splice Enclosure
    • Domo Fiber Optic Splice Closure IP68 96 Core Wall Mount Outdoor Fiber Splice Enclosure
    • Domo Fiber Optic Splice Closure IP68 96 Core Wall Mount Outdoor Fiber Splice Enclosure
    • Domo Fiber Optic Splice Closure IP68 96 Core Wall Mount Outdoor Fiber Splice Enclosure
  • Domo Fiber Optic Splice Closure IP68 96 Core Wall Mount Outdoor Fiber Splice Enclosure

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Zhejiang, China
    Merknaam: ANSHI
    Certificering: SGS, ISO9001
    Modelnummer: Zoals-foc-gpj-4

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 100
    Prijs: Negotiable
    Levering vermogen: 5000pcs/week
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    naam: Optische vezel Splice sluiting Kabelcapaciteit: kern 96
    Materiaal: PP Type: DOMO-type
    De havens van de kabelingang: kleine 5 & grote 1 Splice lade: maximum 8 PCs

    de 96 kernmuur zet Domo-van de de Sluitingsftth IP68 Waterdichte Vezel van de Vezel de optische Las Optische Gezamenlijke Sluiting op

     

    Beschrijving:

    Sluiting (FOSC) van de vezel is de Optische Las een lid van koepelreeks. De functie van het product is in de optische transmissieverbinding, om diverse types van vezel optische kabel te verstrekken door, het vertakken zich, en de verwante verbindende bescherming, IP veiligheidstarief is IP68. Dit model heeft zes kleine ronde havens en één grote ronde haven. De verzegelende component wordt gemaakt van gevulkaniseerd rubber. De het verzegelen methode keurt schroefdruk goed. Dit model is geschikt voor andere methoden van takverbinding,

    met inbegrip van zich het vertakken van ongesneden kabels. Het zou voor antenne, polemounting, het wallmounting en ondergronds toepassing kunnen worden gebruikt. Dit model is excellentin het verzegelen prestaties, gemakkelijk voor installatie, brede toepassing en is vroegere keus van het materiaal van de vezelverbinding.

     

    Eigenschappen:

    1. Gemaakt van techniekplastiek met met hoge weerstand en anticorrosief.

    2. Geschikt voor muur-steun of pool opzettende toepassing

    3. 1pcs van grote ronde haven voor ongesneden kabel en 4pcs van kleine ronde haven

    4. Geschikt voor moduletype van PLC splitser met Sc-schakelaar of LC-schakelaar, enz.

    5. Geschikt voor Sc of LC verbind of paste aan

    6. Het verzegelen methode: mechanisch verzegelend type

     

    Specificatie:

    Haven 1×2,1×4,1×8,1×16,1×32,1×64, 2×4,2×8,2×16,2×32
    Vezeltype G652D, G657A
    Pakket Staalbuis; Pp-doos
    Het Type van inputvezel 900µm Losse buis, 2.0mm, 3.0mm, 250µm Lintvezel, Adapter
    Het Type van outputvezel 900µm Losse buis, 2.0mm, 3.0mm, 250µm Lintvezel, Adapter
    Vlechtlengte 0.52.0m, Adapter, anderen

     

    Schakelaartype

    FC/UPC, FC/APC, SC/UPC, SC/APC, ST/UPC, LC/UPC, LC/APC,

    Niets, anderen

     

    Afmetingen en Vermogen:
    Afmetingen (L*W*H): 
    Maximumcapaciteit: Bundel – 12-96Cores
    Kabelingangen: 1 in 5 uit
    Diameter van Kabel: Φ5mm - Φ38mm.
    Nr van dienbladen: 1-8
    Het verzegelen Methode: Mechanisch

    Verrichtingsvoorwaarden:

    Temperaturen: -40℃~+60℃
    Vochtigheid: ≤95% (bij 40℃)
    Luchtdruk: 70kPa ~106kPa
    Van de de Lassluiting IP68 96 van de Domovezel zet de Optische de Kernmuur de Openluchtbijlage van de Vezellas opVan de de Lassluiting IP68 96 van de Domovezel zet de Optische de Kernmuur de Openluchtbijlage van de Vezellas opVan de de Lassluiting IP68 96 van de Domovezel zet de Optische de Kernmuur de Openluchtbijlage van de Vezellas op

    Contactgegevens
    Cixi Anshi Communication Equipment Co.,Ltd

    Contactpersoon: lulu

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)